Klub Żeglarski CHEŁM

Klub Żeglarski CHEŁM

dołącz do nas!

Klub Żeglarski CHEŁM w Okunince nad Jeziorem Białym

Stowarzyszenie "Klub Żeglarski - CHEŁM" rozpoczęło swoją działalność w 1994 roku. Obecnie zarejestrowane jest w Krajowym Rejestrze Sądowym (KRS: 0000199241) jako Organizacja Pożytku Publicznego.

Siedzibą Klubu jest miasto Chełm, nie mniej jednak posiadamy własną stanicę żeglarską nad jeziorem Białym w Okunince koło Włodawy. Tam też organizowana jest większość naszych działań pro społecznych, imprez integracyjnych oraz regat żeglarskich w klasie Omega Standard.

Wiosną każdego roku, w miesiącach maj-czerwiec organizujemy weekendowy kurs na patent żeglarza jachtowego. Kurs zakończony jest egzaminem państwowym na terenie naszej stanicy.

Dysponujemy dobrze wyposażoną bazą szkoleniową i rekreacyjną. Posiadamy jachty, rowery wodne oraz kajaki, które w sezonie wypożyczamy naszym Klientom.

Członkowie naszego Klubu przez cały rok uczestniczą w różnego rodzaju rejsach po wodach całego świata.

Podsumowaniem każdego sezonu jest organizowany przez nas od kilku lat Chełmski Festiwal Szantowy, na który serdecznie zapraszamy :)

 

 

Wspieraj Żeglarstwo!

Wspieraj Żeglarstwo

Witryna wykorzystuje analityczne i profilujące pliki cookie, zarówno własne jak i stron trzecich, w celu świadczenia usług zgodnie z preferencjami wyrażonymi przez Ciebie podczas nawigacji po sieci oraz zbierania statystyk poprzez system Google Analytics. Jeśli kontynuujesz korzystanie z Witryny wybierając jej dowolny element, zgadzasz się na wykorzystanie plików cookie.
Dalsze informacje Ok